InicioNovasBorrador automático

GALA DO DEPORTE

CANDIDATOS PREMIOS “IV GALA DO DEPORTE MUNICIPAL” VILALBA 2020
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA VILALBÉS/A 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 GABRIEL TEMBRÁS CORRALES TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 CARLOS YOBANI GARCÍA SARITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 CARLOS EIMIL FRAGA PESCA SURFCASTING ESPIÑAZO NARÓN FISHING
4 TANIA GAYOSO FELPETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR EQUIPO VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CLUB DE PADEL VILALBA FEMININO PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
2 EQUIPO JUNIOR DE LOITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 A.C. EN MOVEMENTO DANZA A.C EN MOVEMENTO
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA PROMESA VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FERNANDO PICO DA COSTA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 SARA BASANTA PAZ TRIATLÓN A.P. SAN RAMÓN
3 XIANA REGO PRIETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR CLUBE/ENTIDADE DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 CLUB DE PADEL VILALBA PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
PREMIO O/A MELLOR ADESTRADOR/A DEPORTIVO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FINA SECO FERNÁNDEZ ESCOLA AERÓBIC JANSU
2 PABLO PINTOS FIGUEROA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 SIMÓN LAMAS TRINIDAD FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
       
PREMIO A MELLOR LABOR NO DEPORTE BASE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA TRIATLÓN AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA
       
PREMIO A TRAXECTORIA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 UXÍA RODRÍGUEZ GARCÍA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 EUNICIANO LOPES SOUSA ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
3 ALFONSO GONZÁLEZ “BELGA” FÚTBOL SALA VILALBA FÚTBOL SALA
4 MATÍAS GARCÍA- ANLLO REINOSO ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
       
PREMIO A MELLOR LABOR INFORMATIVA/COMUNICATIVA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 MARTA MANCEBO CORRAL EL PROGRESO XORNALISTA
2 IVÁN GARCÍA CALAZA FÚTBOL IN LUGO XORNALISTA
3 DIEGO ELÍAS GARCÍA PUENTE TERRA CHÁ XA XORNALISTA
       
PREMIO O MELLOR EVENTO/ACTIVIDADE DEPORTIVA DO ANO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CTO. DELICIAS GASTRONÓMICAS DE VILALBA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 II BATALLA DE PORTEIROS RCV FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
3 III TORNEO DE PÁDEL SAN RAMÓN 2019 PADEL CLUB DE PÁDEL VILALBA
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA /EQUIPO CON DISCAPACIDADE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL/DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
2 SENÉN VIVERO NASEIRO TAEKWONDO JANSU
       
MENCIÓNS ESPECIAIS
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 JUAN JOSÉ PEREIRA VÁZQUEZ VARIAS A TÍTULO PÓSTUMO
2 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
3 VICENTE CELEIRO LEAL FÚTBOL PADRIÑO DA GALA
4 IVÁN SANGIAO DARRIBA TAEKWONDO JANSU
5 MARTA FELPETO LAMAS PIRAGÜISMO XUIZ OLÍMPICA
       
       
       
       
       
       
     

GALA DO DEPORTE

CANDIDATOS PREMIOS “IV GALA DO DEPORTE MUNICIPAL” VILALBA 2020
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA VILALBÉS/A 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 GABRIEL TEMBRÁS CORRALES TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 CARLOS YOBANI GARCÍA SARITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 CARLOS EIMIL FRAGA PESCA SURFCASTING ESPIÑAZO NARÓN FISHING
4 TANIA GAYOSO FELPETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR EQUIPO VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CLUB DE PADEL VILALBA FEMININO PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
2 EQUIPO JUNIOR DE LOITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 A.C. EN MOVEMENTO DANZA A.C EN MOVEMENTO
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA PROMESA VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FERNANDO PICO DA COSTA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 SARA BASANTA PAZ TRIATLÓN A.P. SAN RAMÓN
3 XIANA REGO PRIETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR CLUBE/ENTIDADE DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 CLUB DE PADEL VILALBA PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
PREMIO O/A MELLOR ADESTRADOR/A DEPORTIVO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FINA SECO FERNÁNDEZ ESCOLA AERÓBIC JANSU
2 PABLO PINTOS FIGUEROA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 SIMÓN LAMAS TRINIDAD FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
       
PREMIO A MELLOR LABOR NO DEPORTE BASE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA TRIATLÓN AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA
       
PREMIO A TRAXECTORIA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 UXÍA RODRÍGUEZ GARCÍA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 EUNICIANO LOPES SOUSA ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
3 ALFONSO GONZÁLEZ “BELGA” FÚTBOL SALA VILALBA FÚTBOL SALA
4 MATÍAS GARCÍA- ANLLO REINOSO ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
       
PREMIO A MELLOR LABOR INFORMATIVA/COMUNICATIVA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 MARTA MANCEBO CORRAL EL PROGRESO XORNALISTA
2 IVÁN GARCÍA CALAZA FÚTBOL IN LUGO XORNALISTA
3 DIEGO ELÍAS GARCÍA PUENTE TERRA CHÁ XA XORNALISTA
       
PREMIO O MELLOR EVENTO/ACTIVIDADE DEPORTIVA DO ANO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CTO. DELICIAS GASTRONÓMICAS DE VILALBA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 II BATALLA DE PORTEIROS RCV FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
3 III TORNEO DE PÁDEL SAN RAMÓN 2019 PADEL CLUB DE PÁDEL VILALBA
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA /EQUIPO CON DISCAPACIDADE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL/DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
2 SENÉN VIVERO NASEIRO TAEKWONDO JANSU
       
MENCIÓNS ESPECIAIS
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 JUAN JOSÉ PEREIRA VÁZQUEZ VARIAS A TÍTULO PÓSTUMO
2 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
3 VICENTE CELEIRO LEAL FÚTBOL PADRIÑO DA GALA
4 IVÁN SANGIAO DARRIBA TAEKWONDO JANSU
5 MARTA FELPETO LAMAS PIRAGÜISMO XUIZ OLÍMPICA
       
       
       
       
       
       
     

GALA DO DEPORTE

CANDIDATOS PREMIOS “IV GALA DO DEPORTE MUNICIPAL” VILALBA 2020
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA VILALBÉS/A 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 GABRIEL TEMBRÁS CORRALES TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 CARLOS YOBANI GARCÍA SARITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 CARLOS EIMIL FRAGA PESCA SURFCASTING ESPIÑAZO NARÓN FISHING
4 TANIA GAYOSO FELPETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR EQUIPO VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CLUB DE PADEL VILALBA FEMININO PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
2 EQUIPO JUNIOR DE LOITA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 A.C. EN MOVEMENTO DANZA A.C EN MOVEMENTO
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA PROMESA VILALBÉS 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FERNANDO PICO DA COSTA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 SARA BASANTA PAZ TRIATLÓN A.P. SAN RAMÓN
3 XIANA REGO PRIETO XIMNASIA RÍTMICA CLUB VIOLETA
       
PREMIO O MELLOR CLUBE/ENTIDADE DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 CLUB DE PADEL VILALBA PADEL CLUB DE PADEL VILALBA
PREMIO O/A MELLOR ADESTRADOR/A DEPORTIVO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 FINA SECO FERNÁNDEZ ESCOLA AERÓBIC JANSU
2 PABLO PINTOS FIGUEROA LOITA CLUB DE LOITA VILALBA
3 SIMÓN LAMAS TRINIDAD FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
       
PREMIO A MELLOR LABOR NO DEPORTE BASE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 RACING CLUB VILALBÉS FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
2 A.C. EN MOVEMENTO BAILE A.C EN MOVEMENTO
3 AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA TRIATLÓN AGRUPACIÓN POLIDEPORTIVA SAN RAMÓN DE VILALBA
       
PREMIO A TRAXECTORIA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 UXÍA RODRÍGUEZ GARCÍA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 EUNICIANO LOPES SOUSA ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
3 ALFONSO GONZÁLEZ “BELGA” FÚTBOL SALA VILALBA FÚTBOL SALA
4 MATÍAS GARCÍA- ANLLO REINOSO ATLETISMO CLUB ATLETISMO VILALBA
       
PREMIO A MELLOR LABOR INFORMATIVA/COMUNICATIVA DEPORTIVA 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 MARTA MANCEBO CORRAL EL PROGRESO XORNALISTA
2 IVÁN GARCÍA CALAZA FÚTBOL IN LUGO XORNALISTA
3 DIEGO ELÍAS GARCÍA PUENTE TERRA CHÁ XA XORNALISTA
       
PREMIO O MELLOR EVENTO/ACTIVIDADE DEPORTIVA DO ANO 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 CTO. DELICIAS GASTRONÓMICAS DE VILALBA TAEKWONDO MOO DUK KWAN
2 II BATALLA DE PORTEIROS RCV FÚTBOL RACING CLUB VILALBÉS
3 III TORNEO DE PÁDEL SAN RAMÓN 2019 PADEL CLUB DE PÁDEL VILALBA
       
PREMIO O/A MELLOR DEPORTISTA /EQUIPO CON DISCAPACIDADE 2019
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL/DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
2 SENÉN VIVERO NASEIRO TAEKWONDO JANSU
       
MENCIÓNS ESPECIAIS
N.º NOME E APELIDOS DO NOMINADO/A DISCIPL./DEPORTE CLUBE O QUE PERTENCE
1 JUAN JOSÉ PEREIRA VÁZQUEZ VARIAS A TÍTULO PÓSTUMO
2 BELÉN BOUZA CHAO TAEKWONDO JANSU
3 VICENTE CELEIRO LEAL FÚTBOL PADRIÑO DA GALA
4 IVÁN SANGIAO DARRIBA TAEKWONDO JANSU
5 MARTA FELPETO LAMAS PIRAGÜISMO XUIZ OLÍMPICA